- Cena
- 18 873,15 PLN
- Cena za m2
- 76 PLN
- Powierzchnia
- 247,57 m2
- Piętro
- Parter / 5
- Liczba pięter
- 5
- Numer oferty
- 47885/2450/OLW
Opis
Prowizję Agencji pokrywa Właściciel nieruchomości!
Do wynajęcia parterowy lokal biurowo-usługowy z niezależnym wejściem z zewnątrz w nowoczesnym budynku klasy A. Lokal z wysokością pomieszczeń 3,5 m, która pozwala na prowadzenie każdej działalności.
Lokal położony po południowej stronie w ciągu pieszo-komunikacyjnym przy trasie Łazienkowskiej. Lokal znakomicie spełni funkcję biurową lub usługową gdzie potrzebny jest dostęp z zewnątrz.
Lokal aktualnie posiada dwa gabinety i open space. Układ pomieszczeń może zostać dowolnie zmieniony, możemy dzielić powierzchnię na mniejsze i większe pomieszczenia.
Opis kompleksu:
Biurowiec położony jest na warszawskim Powiślu na terenie dzielnicy Śródmieście u zbiegu Trasy Łazienkowskiej oraz Wisłostrady. Budynek jest dobrze wyeksponowany, ma łatwy dostęp do środków transportu miejskiego. Lokalizacja umożliwia dogodne przemieszczanie się samochodem. W bliskim sąsiedztwie znajdują się tereny rekreacyjne, placówki dyplomatyczne i liczne urzędy państwowe m. innymi siedziba Sejmu. Powiśle to jedna z najbardziej prestiżowych i dynamicznie rozwijających się części miasta. Inwestycja składa się z dwóch kameralnych, sześciokondygnacyjnych budynków oferujących wysokiej jakości powierzchnie biurowe zaprojektowane z myślą o komforcie pracy i elastycznej aranżacji przestrzeni.
Architektura i standard:
Biurowiec został zrealizowany jako nowoczesny kompleks biurowy klasy A. Budynki charakteryzują się elegancką, przeszkloną elewacją zapewniającą doskonały dostęp światła dziennego do wnętrz biurowych.
W standardzie budynków znajdują się m.in.:
- klimatyzacja,
- podnoszone podłogi,
- podwieszane sufity,
- nowoczesny system BMS,
- szybkie łącza światłowodowe,
- kontrola dostępu,
- całodobowa ochrona i monitoring
- pełne okablowanie teleinformatyczne,
- reprezentacyjne recepcje
Do dyspozycji najemców pozostają również podziemne miejsca parkingowe oraz infrastruktura dla rowerzystów.
Dodatkowe informacje
- Recepcja
- Tak
- Monitoring
- Tak
- Ochrona
- Tak
- Kontrola dostępu
- Tak
- Światłowód
- Tak
- Czujniki dymu
- Tak
- Klimatyzacja
- Tak
- Podwieszane sufity
- Tak
- Podnoszone podłogi
- Tak
