LOKAL W MIASTECZKU WILANÓW

Wilanów

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
14 135 PLN
Cena za m2
55 PLN
Powierzchnia
257 m2
Piętro
0
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Medyczne, Biurowe
Numer oferty
40061/2450/OLW

Opis nieruchomości

Do wynajęcia lokal usługowy w Miasteczku Wilanów.
Lokal narożny, dużo okien, toalety, prysznic, wygodna kuchnia, nadaje się na wszelkie usługi ale także na prestiżowe biuro, kancelarię lub kameralną przychodnię.
Wejście z ulicy,
Wysokość 3,5 m, światłowód, klimatyzacja, wentylacja mechaniczna, miejsca parkingowe przy ulicy, a także dwa miejsca parkingowe w garażu podziemnym (płatne dodatkowo - 350 pln każde).
Do tej pory lokal był wykorzystywany na cele biura handlowego - bardzo ładnie wykończony, istnieje możliwość wynajmu z meblami.
Warunki wynajmu:
-55 pln/m2 netto
-opłaty dodatkowe najemcy - 2000 pln opłaty eksploatacyjnej do Wspólnoty mieszkaniowej , w tym zaliczki na co, wodę, wywóz śmieci, ochronę. Dodatkowo płatne zużycie energii elektrycznej, internet.
-kaucja dwumiesięczny czynsz.

Parametry dodatkowe

  • Światłowód: Tak
  • Klimatyzacja: Tak

Kontakt

Małgorzata Tabiś

Małgorzata Tabiś

Telefon:
+48 606 618 614
Mobile:
+48 22 828 28 73
Email:
[email protected]

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LOCUS s.c. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LOCUS s.c. z siedzibą przy ul. Plac Trzech Krzyży 3 00-535 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres [email protected]czytaj więcej