LOKAL WYNAJEM Bielany Warszawa Mazowieckie LOCUS Biuro nieruchomości – Warszawa

Warszawa Bielany 300 m2

Bielany

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
17 271,68 PLN
Cena za m2
57,57 PLN
Powierzchnia
300 m2
Liczba pięter
3
Przeznaczenie
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Handlowo/Usługowe, Inne, Inne
Min. okres najmu (w latach)
3
Nazwa budynku
Bielany Business Park
Rodzaj budynku
Budynek biurowy
Rok budowy
2023
Dostępne od
2023-10-02
Numer oferty
45305/2450/OLW
 

Opis nieruchomości

Przedmiotem najmu jest budynek biurowo-usługowy. Budynek składa się z 3 poziomów 675m2. Każdy poziom obiektu posiada własny aneks kuchenny, wyposażony w lodówkę i zmywarkę. Ostatnie dwa piętra budynku dysponują dwoma tarasami o łącznej powierzchni 125 m2.
Przeznaczenie: budynek biurowo-usługowy.
W ramach części wspólnych budynku znajduje się reprezentacyjna recepcja z hallem wejściowym.
Poziom 0 - jest usytuowany na parterze budynku i oferuje 6 pomieszczeń biurowych, dwie niezależne toalety oraz aneks kuchenny. Dodatkowo znajduje się tam miejsce przeznaczone na serwerownię.
Poziom 1 - znajduje się na pierwszej kondygnacji biurowca i zapewnia możliwość pracy w 8 niezależnych pokojach biurowych. Do dyspozycji Najemców znajduje się aneks kuchenny oraz dwie niezależne toalety. Jest tam również miejsce przeznaczone na niezależną serwerownię.
Poziom 2 - to przestrzeń typu open-space z dostępem do 2 niezależnych toalet oraz dużego aneksu kuchennego z wyjściem na ponad 100m2 taras. Cały open space jest wyposażony w indywidulany system wentylacji z rekuperatorem oraz system instalacji grzewczo-klimatyzacyjnej, umożliwiającej regulację temperatury w poszczególnych partiach przestrzeni biurowej.
Dodatkowo wyodrębniono przestrzeń na niezależną serwerownię.
Poziom 3 - składa się z 4 pomieszczeń biurowych, z czego jedno z nich może służyć jako mini open- space. Do dyspozycji znajduje się niezależna toaleta oraz pobliski dostęp do toalety w części wspólnej budynku. Dodatkowo jest tam doświetlony aneks kuchenny z miejscem do odpoczynku oraz wyjście na niezależny taras. Pomieszczenie typu mini open-space jest wyposażone w dodatkowy system wentylacji mechanicznej oraz możliwość zamontowania projektora.
Do dyspozycji wszystkich Użytkowników budynku jest również ekskluzywnie wykończona 20 osobowa sala konferencyjno-szkoleniowa, z możliwością prowadzenia telekonferencji czy prezentacji mulimedialnych, posiadająca niezależny system grzewczo-klimatyzacyjny oraz wentylacyjny, zabezpieczona kontrolą dostępu.
Przed budynkiem znajduje się ogrodzony, monitorowany parking dla samochodów osobowych.
Powierzchnia działki przeznaczonej do wynajęcia pod parking (9 miejsc postojowych) : 250 mkw.
Ilość miejsc postojowych: (możliwość wynajęcia dodatkowych miejsc – postojowych )
Dodatkowo płatne tylko opłaty licznikowe.
Możliwość podziału i wynajmu części powierzchni na moduły ok.130/210 /300 /400/

Parametry dodatkowe

  • Recepcja: Tak
  • Monitoring: Tak
  • Kontrola dostępu: Tak
  • Alarm: Tak
  • Światłowód: Tak
  • Czujniki dymu: Tak
  • Tryskacze: Tak
  • Klimatyzacja: Tak
  • Podwieszane sufity: Tak
  • Podnoszone podłogi: Tak

Kontakt

Hubert Sabała

Hubert Sabała

Telefon:
+ 48 602 392 444
Mobile:
+48 22 828 28 73
Email:
[email protected]
Numer licencji:
5480

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LOCUS s.c. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LOCUS s.c. z siedzibą przy ul. Plac Trzech Krzyży 3 00-535 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres [email protected]czytaj więcej