Lokal usługowe na wynajem Wola

Wola

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
33 825 PLN
Cena za m2
75 PLN
Powierzchnia
451 m2
Piętro
0
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Handlowo/Usługowe
Numer oferty
39617/2450/OLW

Opis nieruchomości

Lokale usługowe na wynajem

Lokale usługowe w nowoczesnym kompleksie mieszkalno-usługowym na warszawskiej Woli. W pobliżu znajdują się liczne przystanki komunikacji miejskiej, a także powstająca stacja II linii metra.
Lokale usługowe znajdują się w położonym na parterze pasażu handlowym o powierzchnie blisko 3 tys. m2. Obecny podział przewiduje powstanie 4 lokali usługowych, jednakże istnieje możliwość łączenia i podziału powierzchni. Wysokość lokali wynosi 3,5-4 m. Lokale posiadają duże witryny doskonale widoczne z ulicy. Do lokali przynależą naziemne miejsca postojowe oraz miejsca w garażu podziemnym.

Lokal usługowy o powierzchni 308 m2. Oferowana powierzchnia umożliwia najemcy kompleksową adaptacje przestrzeni, zgodnie z przyjętymi standardami technicznymi wykonania i wyposażenia lokali. Lokale już dostępne.
Warunki komercyjne:
Czynsz najmu: 75 zł/m2
Opłaty eksploatacyjne: 6 zł/m2 + liczniki

Zapraszamy!

Parametry dodatkowe

  • Ochrona: Tak

Kontakt

Hubert Sabała

Hubert Sabała

Telefon:
+ 48 602 392 444
Mobile:
+48 22 828 28 73
Email:
[email protected]
Numer licencji:
5480

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LOCUS s.c. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LOCUS s.c. z siedzibą przy ul. Plac Trzech Krzyży 3 00-535 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres [email protected]czytaj więcej