Podnajem biura do 579 m2 Centrum Woli

Lokal | Wynajem | Warszawa, Wola

48 763,67 PLN

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Cena
48 763,67 PLN
Cena za m2
84 PLN
Powierzchnia
579 m2
Piętro
8 / 9
Liczba pięter
9
Numer oferty
45667/2450/OLW

Opis

Spark to kompleks trzech budynków, w tym 130-metrowej wieży, który po ukończeniu zaoferuje łącznie ok. 70 000 m2 powierzchni biurowej oraz handlowo usługowej do wynajęcia. Dwa niższe budynki w kształcie litery H będą posiadać po 9 kondygnacji naziemnych. Dziedzińce wewnętrzne pomiędzy budynkami mają stworzyć wysokiej jakości przestrzeń publiczną, przyjazną okolicznym mieszkańcom. Obiekt został zaprojektowany z uwzględnieniem potrzeb osób niepełnosprawnych.

Dodatkowo na dedykowanym tarasie pierwszego budynku znajda się ule, którymi zaopiekują się profesjonalni pszczelarze. Przestrzeń biurowa wyróżniać się będzie otwartą strefą pracy na świeżym powietrzu oraz amfiteatrem. Inwestycja jest realizowana w kilku etapach. W pierwszym etapie zostanie wybudowany budynek C, oferujący ok 12 300 m2 powierzchni najmu oraz 86 miejsc parkingowych. Budynek B oferuje ok. 17 000 m2 powierzchni do wynajęcia, zaś budynek A - ok. 40 000 m2.

Kompleks usytuowany jest na warszawskiej Woli, w biznesowym centrum stolicy, w pobliżu głównych arterii komunikacyjnych tej części miasta. Lokalizacja umożliwia sprawny dojazd do pozostałych dzielnic, zarówno komunikacją miejską, jak i własnym środkiem transportu. W pobliżu liczne przystanki autobusowe i tramwajowe oraz stacja II linii metra – Rondo Daszyńskiego. Dojazd samochodem do Dworca Centralnego zajmuje niecałe 10 minut, do Lotniska Chopina w Warszawie – ok. 20 minut. Położenie w ścisłym centrum miasta pozwala na pełne korzystanie ze stołecznej oferty handlowo – usługowej, gastronomicznej, kulturalnej oraz hotelowej.

Oferowana powierzchnia najmu to 579 m2 usytuowana na 8 piętrze.
Zdjęcia poglądowe !!!

Warunki najmu:
•Czynsz najmu - 19,5 EURO/m2
•Koszty eksploatacyjne - 38 00 PLN/m2
•Parking podziemny - 185,00 EUR

Zapraszam na prezentację :)

Janusz Stawikowski

Janusz Stawikowski

Dodatkowe informacje

Recepcja
Tak
Monitoring
Tak
Ochrona
Tak
Kontrola dostępu
Tak
Alarm
Tak
Światłowód
Tak
Czujniki dymu
Tak
Tryskacze
Tak
Klimatyzacja
Tak
Podwieszane sufity
Tak
Podnoszone podłogi
Tak

Zapytaj o ofertę

Administratorem danych osobowych jest LOCUS s.c. z siedzibą przy Plac Trzech Krzyży 3, 00-535 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres [email protected]czytaj więcej

© 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - ASARI CRM