LOKAL WYNAJEM Mokotów Warszawa Mazowieckie LOCUS Biuro nieruchomości – Warszawa

Biuro do wynajęcia Warszawa Mokotów

Mokotów

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
38 827,81 PLN
Cena za m2
66,94 PLN
Powierzchnia
580 m2
Piętro
2
Liczba pięter
6
Przeznaczenie
Biurowe
Liczba miejsc parkingowych podziemnych
259
Rodzaj budynku
Budynek biurowy
Rok budowy
2020
Numer oferty
42894/2450/OLW
 

Opis nieruchomości

Do wynajęcia niezależny moduł biurowy o powierzchni 513m2 zlokalizowany na 1 piętrze nowoczesnego biurowca. Aranżacja przestrzeni zgodnie z potrzebami najemcy.

Budynek znajduje się w okolicy trzech głównych ulic: Czerniakowskiej, Chełmskiej oraz Gagarina. Przy każdej z nich znajdują się liczne przystanki autobusowe, umożliwiające dogodne połączenie w dowolnym kierunku miasta. Na rok 2021 planowane jest ukończenie budowy linii tramwajowej wzdłuż ulicy Sobieskiego. Linia umożliwi sprawny dojazd do innych części Warszawy, między innymi do Wilanowa. Do Placu Unii Lubelskiej można dotrzeć w ciągu 15 minut korzystając z komunikacji miejskiej. Dojazd samochodem na warszawskie Powiśle zajmie jedynie 10 minut. W odległości 2 km od inwestycji X20 znajduje się centrum handlowe Sadyba.

Budynek ma 5 kondygnacji naziemnych (wraz z parterem) oraz 2 kondygnacje podziemne. Całkowita powierzchnia budynku wynosi 15 769 m2. Budynek X20 oferuje również kompleks handlowo-usługowy. Część powierzchni zostanie zagospodarowana przez sklep spożywczy, drogerię oraz siłownię. W części gastronomicznej znajdzie się japońska restauracja. Na terenie sąsiadującego budynku X2 swoją siedzibę ma restauracja wraz z winiarnią Mielżyński. W najbliższej okolicy mieści się również stacja rowerów miejskich, dwie kantyny, kawiarnie i restauracje. Najemca ma możliwość nieodpłatnie umieścić logo firmy Najemcy na pylonie zewnętrznym przed budynkiem, a także w lobby głównym budynku i holu windowym na zajmowanym piętrze.

Udogodnienia w budynku:
-sklep spożywczy
-restauracje
-siłownia
-rowerownia
-prysznice i szatnia
-drogeria

Parametry dodatkowe

 • Recepcja: Tak
 • Monitoring: Tak
 • Ochrona: Tak
 • Kontrola dostępu: Tak
 • Alarm: Tak
 • Światłowód: Tak
 • Czujniki dymu: Tak
 • Tryskacze: Tak
 • Klimatyzacja: Tak
 • Podwieszane sufity: Tak
 • Podnoszone podłogi: Tak

Zobacz inne oferty inwestycji
»

Numer oferty Piętro  Pow. w m2 Liczba pokoi Cena za m2 Cena
42894/2450/OLW 2 580 66,94 PLN 38 827,81 PLN

Kontakt

Hubert Sabała

Hubert Sabała

Telefon:
+ 48 602 392 444
Mobile:
+48 22 828 28 73
Email:
[email protected]
Numer licencji:
5480

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LOCUS s.c. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LOCUS s.c. z siedzibą przy ul. Plac Trzech Krzyży 3 00-535 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres [email protected]czytaj więcej