LOKAL WYNAJEM Wola Warszawa Mazowieckie LOCUS Biuro nieruchomości – Warszawa

Biuro 601 m2 wynajem - Ochota

Wola

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
10 517,50 PLN
Cena za m2
17,50 PLN
Powierzchnia
601 m2
Piętro
9
Przeznaczenie
Biurowe
Liczba miejsc parkingowych podziemnych
86
Czynsz za parking podziemny (miejsce)
150 EUR
Nazwa budynku
Crown Tower
Rodzaj budynku
Powierzchnia biurowa
Rok budowy
2004
Dostępne od
2025-04-01
Numer oferty
45232/2450/OLW

Opis nieruchomości

Nowoczesny budynek biurowy klasy A usytuowany w prestiżowej lokalizacji na terenie warszawskiego Centralnego Obszaru Biznesu. Posiada 12 kondygnacji naziemnych i oferuje prawie 8 600 m2 powierzchni całkowitej. Powierzchnia typowego piętra wynosi ok. 1 000 m2. Elewacja biurowca jest ciekawym połączeniem szkła, kamienia i stali. Obiekt wyróżnia się charakterystycznym, wystającym poza obrys budynku okrągłym dachem. Reprezentacyjna architektura i narożne usytuowanie sprawiają, że obiekt jest znakomicie wyeksponowany i bardzo dobrze rozpoznawalny. Wysoki standard wykończenia, zastosowanie proekologicznych rozwiązań, możliwość elastycznej aranżacji przestrzeni oraz przeszklone elewacje i optymalny dostęp światła dziennego, zapewniają komfortowe warunki pracy. Na parterze znajdują się lokale handlowe i gastronomiczne, m.in. kawiarnia i piekarnia.

Do dyspozycji najemców bezpłatny system rowerowy dostępny w sezonie wiosennym i letnim, prysznice dla rowerzystów, udogodnienia dla społeczności parku biurowego myhive oraz miejsca parkingowe w bryle budynku. Dodatkowym atutem jest wewnętrzny dziedziniec oraz bliski dostęp do atrakcji i udogodnień jakie oferuje centrum miasta. Crown Tower położony jest na warszawskiej Woli w otoczeniu szklanych biurowców, przy bezpośrednim wejściu do stacji II linii metra Rondo Daszyńskiego i w sąsiedztwie głównych arterii tej części Warszawy. Otoczenie wielu międzynarodowych firm i instytucji finansowych sprzyja rozwojowi biznesu, a położenie w ścisłym centrum pozwala na pełne korzystanie ze stołecznej oferty handlowo – usługowej, gastronomicznej, kulturalnej i hotelowej. Lokalizacja zapewnia doskonałe połączenia komunikacyjne z całym miastem, zarówno transportem publicznym, jak i prywatnym. W pobliżu liczne przystanki autobusowe i tramwajowe oraz wspomniana stacja metra. Dojazd samochodem do Dworca Centralnego, Złotych Tarasów oraz Pałacu Kultury i Nauki zajmuje ok. 8 minut, do Lotniska Chopina w Warszawie – ok. 20 minut.

Oferowana powierzchnia to 601 m2 usytuowana na 5 piętrze i jest dostępna od 05 2025 r.

Koszt miejsca postojowego 150 EURO/miejsce

Zapraszam na prezentację :)

Parametry dodatkowe

  • Recepcja: Tak
  • Ochrona: Tak
  • Kontrola dostępu: Tak
  • Światłowód: Tak
  • Czujniki dymu: Tak
  • Klimatyzacja: Tak
  • Podwieszane sufity: Tak
  • Podnoszone podłogi: Tak

Kontakt

Janusz Stawikowski

Janusz Stawikowski

Telefon:
696442288
Email:
[email protected]

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LOCUS s.c. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LOCUS s.c. z siedzibą przy ul. Plac Trzech Krzyży 3 00-535 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres [email protected]czytaj więcej