Najciekawsze lokale komercyjne na sprzedaż w Warszawie. Marzec 2020 - LOCUS Biuro nieruchomości – Warszawa

Najciekawsze lokale komercyjne na sprzedaż w Warszawie. Marzec 2020

10 marca 2020

Na początku marca 2020 roku przyjęliśmy kilka ciekawych ofert. Są to lokale komercyjne na sprzedaż zlokalizowane w Warszawie. Przedstawiane nieruchomości komercyjne są wynajęte i dochodowe więc mogą być przeznaczone dla inwestorów oczekujących stabilnej i bezpiecznej inwestycji z przyzwoitą stopą zwrotu.

Pierwszą z proponowanych nieruchomości jest lokal komercyjny zlokalizowany w ścisłym centrum Warszawy wynajęty na działalność gastronomiczną. Istnieje możliwość alternatywnego wykorzystania.

Lokal na sprzedaż jest położony na parterze, jest narożny, ma wejście główne i dwa wejścia z tyłu budynku. Ma duże witryny z trzech stron więc jest doskonale doświetlony. Aktualny najem jest zawarty na czas oznaczony do 2022 roku z możliwością kontynuacji lub zakończenia umowy.

Parter o powierzchni łącznej ok 340 mkw, duża sala – otwarta przestrzeń z barem ( ok 220 mkw), zaplecze socjalne, kuchnia + mały niezależny wydzielony sklep, ( łącznie ok. 120 mkw) + piwnica ok 40 mkw.

Oferta sprzedaży jest skierowana zarówno do osób zainteresowanych zakupem inwestycyjnym jak i zakupem lokalu do prowadzenia własnej działalności. Z uwagi na charakter lokal może być wykorzystany na klub, sklep etc.

Drugą ciekawą propozycją jest lokal położony na warszawskim Ursynowie. Lokal przeznaczony na sprzedaż ma 1000 mkw powierzchni i jest wynajęty na 10 lat.

Lokal jest wysoki, świetnie doświetlony praktycznie ze wszystkich stron co umożliwia w zasadzie jego swobodny podział. Przed lokalem i budynkiem są zlokalizowane wydzielone miejsca postojowe, dlatego zagwarantowana jest możliwość parkowania zarówno dla klientów jak i pracowników.

Długoletnia umowa najmu, stabilny najemca z dochodową działalnością gwarantuje bezpieczny dochód z inwestycji. Zachęcamy do zapoznania się tymi ofertami jak i innymi naszymi ofertami. Proponujemy lokale komercyjne na sprzedaż w Warszawie zarówno wynajęte jak i przeznaczone do komercjalizacji.