moduł 231m2 magazynbiuro Mokotow

Mokotów

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
9 500 PLN
Cena za m2
41 PLN
Powierzchnia
231 m2
Powierzchnia biurowa
106
Rynek
Wtórny
Przeznaczenie (obiekt)
Magazynowe
Rodzaj budynku
Magazynowo-biurowy
Koszty eksploatacyjne (m2)
12 PLN
Numer oferty
5194/2450/OHW

Opis nieruchomości

Do wynajęcia bardzo wygodny lokal biurowo-magazynowy w Warszawie w prestiżowym biurowcu — Mokotów Box. Biurowiec położony jest przy ulicy Wołoskiej 16 w warszawskiej dzielnicy Mokotów. Obiekt znajduje się blisko licznych punktów usługowych oraz Centrum Handlowego Galeria Mokotów, oddalony jest od głównego dworca kolejowego w mieście (PKP Warszawa Centralna) o około 15 minut jazdy samochodem. Międzynarodowy Port Lotniczy im. Fryderyka Chopina mieści się w odległości 10 minut jazdy samochodem od nieruchomości.

Budynek posiada wysoki standard, do dyspozycji — winda, całodobowa ochrona, czujniki dymu, okablowanie elektryczne, uchylne okna, tryskacze, parking naziemny, monitoring, klimatyzacja, recepcja, podwieszane sufity.

Budynek posiada rampę z podjazdem dla ciężarówek co zapełnia szybki I wygodny dostęp do magazynu oraz ułatwia wysłanie / otrzymanie przesyłek oraz większych dostaw.

Część Biurowa:
Biuro składa się z pokoju konferencyjnego, gabinetu oraz powierzchni open space o łącznej powierzchni 106 m2, pokoje są rozdzielone pomiędzy sobą ścianami szklanymi.

Biuro znajduje się na 1 piętrze oraz posiada łatwy dostęp do magazynu.

Część Magazynowa:
Składa się z 3ch pokoi o łącznej powierzchni 125.40 m2 (83.50 / 20 m2 / 20 m2).
Plan części magazynowej oraz standard wyposażenia dostępny w zdjęciach – Pokoje M2 / M3 są połączone oraz rozdzielone drzwiami, pokój M1 posiada osobne wejście od korytarzu.

Cena:
Łączna cena wynajmu 9500 złotych netto + opłaty eksploatacyjne.

Cena zawiera jedno miejsce parkingowe przed głównym wejściem do budynku.

Do ceny należy dodać jedynie stawkę VAT oraz opłaty eksploatacyjne.

Parametry dodatkowe

  • Przeznaczenie dodatkowe (obiekt): Inne, Inne
  • Typ hali: Murowana
  • Posadzka: Bezpyłowa
  • Wysokość składowania (m): 4
  • Rodzaj ogrzewania: CO miejskie
  • Prąd: Tak
  • Czujniki dymu: Tak

Kontakt

Hubert Sabała

Hubert Sabała

Telefon:
+ 48 602 392 444
Mobile:
+48 22 828 28 73
Email:
[email protected]
Numer licencji:
5480

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LOCUS s.c. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LOCUS s.c. z siedzibą przy ul. Plac Trzech Krzyży 3 00-535 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres [email protected]czytaj więcej