Oferty - LOCUS Biuro nieruchomości – Warszawa

Do wynajęcia lokal magazynowo - użytkowy

Śródmieście

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
7 310 PLN
Cena za m2
21,50 PLN
Powierzchnia
340 m2
Rynek
Wtórny
Rok budowy
1960
Przeznaczenie (obiekt)
Magazynowe
Numer oferty
5250/2450/OHW

Opis nieruchomości

Lokal umiejscowiony jest w suterenie jednego z naszych budynków na terenie parkingu wewnętrznego. Idealny na magazyn bądź działalność sportowo - rekreacyjną.
Około 340 m2 powierzchnia aktualnie zwalniania po przystosowaniu do działalności sportowo-rehabilitacyjnej. Wysokość 3 mb, małe okna od strony parkingu. Wejście przez bramę garażową od strony parkingu, ale możliwe jest wykonanie wejścia na poziomie biur z budynku. Ze względu na zbyt małą ilość świtała nie nadaje się na biuro, może być magazyn lub inny rodzaj wykorzystania, cena do uzgodnienia.

Wewnątrz kompletny węzeł sanitarny.

Parametry dodatkowe

  • Posadzka: Bezpyłowa
  • Świetliki: Tak
  • Ochrona: Tak

Kontakt

Hubert Sabała

Hubert Sabała

Telefon:
+ 48 602 392 444
Mobile:
+48 22 828 28 73
Email:
[email protected]
Numer licencji:
5480

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LOCUS s.c. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LOCUS s.c. z siedzibą przy ul. Plac Trzech Krzyży 3 00-535 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres [email protected]czytaj więcej