MAGAZYN WYNAJEM Praga-Północ Warszawa Mazowieckie LOCUS Biuro nieruchomości – Warszawa

Magazynek 35 m2 Praga Północ

Praga-Północ

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 432,95 PLN
Cena za m2
41 PLN
Powierzchnia
34,95 m2
Rynek
Wtórny
Przeznaczenie (obiekt)
Biurowe
Numer oferty
5956/2450/OHW

Opis nieruchomości

Budynek biurowy z powierzchniami magazynowymi położony w Warszawie w bliskim sąsiedztwie Ronda Starzyńskiego oraz centrum handlowego Metropol Dom i Wnętrze. Położony pomiędzy mostem Gdańskim a mostem Grota Roweckiego budynek jest doskonale skomunikowany z lewobrzeżną częścią Warszawy. Zapewnia to doskonały dostęp do środków komunikacji miejskiej (autobusy, tramwaje, kolej).

Budynek oferuje biura do wynajęcia o łącznej powierzchni 6000 m2 oraz 3 000 m2 powierzchni magazynowej. Obiekt posiada 500 naziemnych miejsc parkingowych. Budynek dostosowany do osób niepełnosprawnych, wyposażony w windy osobowe i towarowe, rampę rozładunkową. Powierzchnia magazynowa zlokalizowana jest na parterze i w przyziemiu.
Budynek oferuje wynajem sali konferencyjnej.

Obiekt dozorowany całodobowo.

Oferujemy do wynajęcia magazynek na poziomie 3 , bez okna (świetlik) i z klimatyzatorem.
Powierzchnia dostępna od zaraz.
Cena brutto - 1762,53 pln/msc

Kaucja miesięczny czynsz brutto
Miejsce parkingowe 150 PLN (Abonament bezterminowy z miejscem nienumerowanym) Nieruchomość posiada 2 parkingi: jeden bezpłatny przed budynkiem na 18 miejsc oraz drugi za budynkiem – dozorowany, płatny na kilkaset miejsc.
Umowa na czas nieokreślony.

W koszty najmu pow. nie wlicza się: zużycia energii elektrycznej urządzenia energochłonne -klimatyzator etc oraz internetu.

Zdjęcia oddają jedynie charakter standardu budynku. Oferowane biuro może różnić się wyglądem.

Parametry dodatkowe

  • Ochrona: Tak

Kontakt

Izabela Truszczyńska

Izabela Truszczyńska

Telefon:
502 415 576
Email:
[email protected]

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LOCUS s.c. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LOCUS s.c. z siedzibą przy ul. Plac Trzech Krzyży 3 00-535 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres [email protected]czytaj więcej