MIESZKANIE SPRZEDAŻ - Rzymska Saska Kępa Praga-Południe Warszawa Mazowieckie LOCUS Biuro nieruchomości – Warszawa

Lokal w przedwojennej modernistycznej willi

Praga-Południe, ul. Rzymska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
2 990 000 PLN
Cena za m2
17 588,24 PLN
Powierzchnia
170 m2
Liczba pokoi
6
Piętro
1
Liczba pięter
2
Typ kuchni
Oddzielna
Rynek
Wtórny
Rok budowy
1931
Stan nieruchomości
Bardzo dobry
Numer oferty
37333/2450/OMS
 

Opis nieruchomości

Oferujemy Państwu lokal mieszkalny (lub biurowy) w przedwojennej modernistycznej willi w znakomitej lokalizacji na Saskiej Kępie.
Segment dwu i pół kondygnacyjny, o powierzchni użytkowej 170 mkw., stanowiący 1/4 reprezentacyjnej willi Zalewskich wybudowanej w 1931 roku wg projektu Bohdana Pniewskiego. Jeden z pierwszych modernistyczny dom na Saskiej Kępie. Willę zbombardowano we wrześniu 1939 roku, jej kształt zewnętrzny sprzed 1939 roku odtworzono w latach 80-tych (wykorzystując zachowaną charakterystyczną kolumnadę). Dokonano wówczas podziału willi na cztery segmenty mieszkalne, z których jeden może być Państwa własnością.
W budynku zachowały się elementy oryginalnego wyposażenia - klatka schodowa i łazienki wykończone w marmurze, piękny XIX -wieczny piec w jednym z pokoi, witraże. Wystrój pomieszczeń w stylu lat trzydziestych.

Na segment składa się 170 mkw. na kondygnacjach nadziemnych (system półpięter) oraz 50 mkw. piwnic. Lokal po kapitalnym remoncie obejmującym wymianę instalacji, okien, parkietów, łazienek, kuchni. Okna drewniane 3 szybowe antywłamaniowe, nowoczesny kondensacyjny kocioł grzewczy, dębowe parkiety, instalacja komputerowa, możliwość instalacji internetu ze światłowodu.

Rozkład:
- 6 pokoi, o powierzchniach: 30, 23, 23, 22, 21, 20 mkw.
- w pełni wyposażona kuchnia z jadalnią,
- 3 łazienki,
- przestronny taras 70 mkw., dodatkowo 2 balkony.

Garaż na 1 samochód, ponadto miejsca parkingowe na 3 samochody na terenie ogrodu. Brama i garaż na pilota.

Segment idealny do zamieszkania a także na elegancką kancelarię, biuro (okablowanie komputerowe, ponadstandardowe zabezpieczenie antywłamaniowe, ekonomiczne ogrzewanie).

Spokojna ulica - nie ma problemów z parkowaniem.

Dostępność: do uzgodnienia.

Zapraszam!

Parametry dodatkowe

  • Garaż/Miejsca parkingowe: Tak
  • Teren ogrodzony: Tak

Mapa

Kontakt

Anna Maria Sowa

Anna Maria Sowa

Telefon:
+ 48 502 415 513
Email:
[email protected]

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LOCUS s.c. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LOCUS s.c. z siedzibą przy ul. Plac Trzech Krzyży 3 00-535 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres [email protected]czytaj więcej