Sprzedam wolnostojący budynek z 21 lokalami,

Obiekt | Sprzedaż | Warszawa

9 400 000 PLN

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Cena
9 400 000 PLN
Cena za m2
6 817 PLN
Powierzchnia
1 378,76 m2
Pow. działki
3 000 m2
Rynek
Wtórny
Numer oferty
1286/2450/OOS

Opis

Na sprzedaż wolnostojący budynek o powierzchni użytkowej 1378 mkw na którą składają się trzy poziomy mieszkalne ( parter i dwa piętra) na których funkcjonalnie urządzono 21 niezależnych apartamentów oraz garaż na poziomie -1. Lokale mają od 2 do 4 pokoi o metrażach od 34 do 73 mkw powierzchni. W garażu podziemnym jest 7 miejsc postojowych. Budynek posadowiony jest na działce o powierzchni blisko 3000 mkw.

Nieruchomość ma wszystkie media. Kanalizacja miejska, woda miejska, ogrzewanie gazowe, energia elektryczna. Teren ogrodzony. Brama wjazdowa i brama garażowa na pilota. Budynek sprzedawany więcej niż w stanie deweloperskim ( łazienki z glazurą i terakotą). Cena za stan aktualny.

Nieruchomość położona jest 300 metrów od stacji kolejowej ok 600 metrów od ścisłego centrum miasta, 25 km od ścisłego centrum Warszawy.

Dlaczego ta oferta jest interesująca?

Estymacja przychodów z tytułu najmu - Szacowany zwrot z inwestycji 7,4 %. ( zachowawcze podejście do wysokości czynszu)
Bezpieczeństwo transakcji - budynek został oddany do użytkowania, własność gruntu i budynku,
Gwarancja najmu - W miejscowości praktycznie nie ma wolnych mieszkań do wynajęcia, a czynsze za dwupokojowe mieszkania w nowych budynkach zaczynają się od 2500 zł miesięcznie w górę. Przy najmie krótkookresowym ceny za dwie noce dwupokojowego apartamentu kształtują się od 500 zł
Lokalizacja - blisko centrum i komunikacji miejskiej
Jakość - budynek został wykonany nad wyraz starannie przy użyciu wysokiej jakości materiałów, co na wiele lat zapewni "bezobsługowość" inwestycji ( sprawdź).
Niskie koszty utrzymania - Bez wspólnoty, bez stałych opłat administracyjnych, koszty eksploatacyjne ponoszone przez najemców.

Jarosław Gabler

Jarosław Gabler

Licencja: 2448

Dodatkowe informacje

Kształt działki
Prostokąt

Zapytaj o ofertę

Administratorem danych osobowych jest LOCUS s.c. z siedzibą przy Plac Trzech Krzyży 3, 00-535 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres [email protected]czytaj więcej

© 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - ASARI CRM