Poszukiwane nowe nieruchomości - szukamy nieruchomości LOCUS Biuro nieruchomości – Warszawa

Poszukiwane nowe nieruchomości

5 grudnia 2020

W pierwszych dniach grudnia 2020 roku pozyskaliśmy kilka zleceń na zakup i najem nieruchomości o różnym przeznaczeniu.

  • Szukamy do kupienia budynku z przeznaczeniem na akademik. Nauka na uczelniach zdalna, studenci zostali w domu, a my szukamy akademika. Na zlecenie jednej z wyższych warszawskich uczelni wyższych poszukujemy do kupienia budynku który po remoncie i adaptacjach będzie można przeznaczyć na akademik. Powierzchnia od 2000 mkw w górę. Lokalizacja Śródmieście Warszawy, ościenne dzielnice, dobra komunikacyjnie lokalizacja czyli okolice stacji metra, stacji SKM. Cena – rynkowa.
  • Na siedzibę firmy reklamowej kupię biuro na Żoliborzu, Bielanach. Kupimy biuro w nowym budynku o powierzchni od 150 do 250 mkw. Może być w stanie deweloperskim lub do aranżacji. Budynek musi być w dobrym stanie technicznym, najlepiej zabudowa po 2000 roku.
  • Firma o zasięgu międzynarodowym informuje, że w związku z dynamicznym rozwojem Spółki podjęliśmy decyzję o dalszym rozwoju i zakupie poprzez naszą firmę nieruchomości z przeznaczeniem na cele biurowe w centrum Warszawy oraz powierzchnię magazynową na obrzeżach Warszawy. Jako firma globalna widzimy obecnie dobre możliwości inwestowania w nieruchomości komercyjne.

Wymagania dotyczące biurowca: 1) minimum 1000m2 2) Zlokalizowany w centrum Warszawy 3) Musi to być cały budynek (jesteśmy zainteresowani kupnem całego budynku, a nie tylko piętra)

Wymagania dotyczące magazynu: 1) Minimum 2000m2 z możliwością rozbudowy 2) 500m2 powierzchni biurowej 3 ) Dobre połączenie z autostradami i komunikacją miejską

  • Czy masz na sprzedaż biuro zlokalizowane na Saskiej Kępie o powierzchni ok 100 mkw? Dla firmy zajmującej się doradztwem podatkowym poszukujemy miejsca na nową siedzibę. Zgłoś do nas swoją ofertę nieruchomości.
  • Poszukujemy na Ursynowie lokali zarówno do kupienia jak i wynajęcia. Poszukujemy lokali na parterze z witrynami w metrażu do 80 mkw. Najem dla firmy kosmetycznej. Zakup lokalu dla firmy komputerowej.

Poszukujemy lokali do kupienia i wynajęcia w każdej dzielnicy Warszawy. Codziennie nowe zlecenia i klienci. Zgłoś do nas swoją nieruchomość. Sprawdź czy nasi klienci szukają Twojej nieruchomości.