Archiwum Poszukiwania - LOCUS Biuro nieruchomości – Warszawa LOCUS Biuro nieruchomości – Warszawa

Poszukiwania - jak to działa

Jako agencja nieruchomości w Warszawie poszukujemy dla klientów nieruchomości o różnym przeznaczeniu, cenie czy powierzchni. Na naszej stronie możesz od razu sprawdzić czy parametry Twojej nieruchomości spełniają oczekiwania naszych klientów. Jeżeli wyświetlił się choć jeden klient zainteresowany zakupem lub najmem Twojej nieruchomości koniecznie zgłoś ją do nas. Skrócony czas transakcji to korzyść dla wszystkich zainteresowanych stron.

Jesteś na stronie agencji nieruchomości na której możesz sprawdzić ilu i jakich nieruchomości poszukujemy. W bieżącej obsłudze mamy kilkuset klientów popytowych zainteresowanych najmem lub zakupem nieruchomości. Poszukujemy do wynajęcia i do kupienia biur, lokali użytkowych, magazynów, domów i działek.

Poszukujemy biur do wynajęcia w Warszawie.

Od 25 lat zajmujemy się komercyjnym rynkiem biurowym w Warszawie. Dysponujemy bazą ponad tysiąca biurowców i kilku tysięcy domów i mieszkań z przeznaczeniem na biuro. Jednak nadal poszukujemy nowych ofert lokali z przeznaczeniem na biuro. Jeżeli jesteś właścicielem biurowca, lokalu na biuro, domu lub mieszkania które chcesz wynająć na cele biurowe zgłoś go do nas.

Poszukujemy zlokalizowanych w Warszawie biur i lokali do kupienia.

Nasi klienci są zainteresowani zakupem biur i biurowców zarówno na własne potrzeby jak i w celach inwestycyjnych. Dlatego jeżeli nosisz się z zamiarem sprzedaży biura w Warszawie powiadom nas o tym. Od lat z sukcesem przeprowadzamy tego rodzaju transakcje. Chętnie przedstawimy referencje.

Kupimy grunty w Warszawie i w miejscowościach ościennych.

Naszymi klientami są zarówno deweloperzy jak i osoby prywatne. Dla deweloperów poszukujemy działek z przeznaczeniem na budownictwo wielorodzinne i komercyjne. Interesuje nas każda wielkość działki ponieważ nasze kontakty obejmują zarówno największe firmy deweloperskie w Polsce jak i firmy zainteresowane mniejszymi projektami. Dla klientów indywidualnych poszukujemy do kupienia gruntów pod zabudowę jednorodzinną.

Kupię każde mieszkanie w Warszawie.

To nie jest żart. Jesteśmy w stanie znaleźć kupującego na każde mieszkanie położone w Warszawie. Jesteśmy w stanie pomóc w oszacowaniu wartości i czasu potrzebnego na właściwą prezentację mieszkania. Chcesz sprzedać mieszkanie? Nie wahaj się, zgłoś się do nas, może nabywca już czeka?

Inwestycja w nieruchomości.

Masz nieruchomość inwestycyjną? Jak znaleźć nabywcę? Czy można zmienić sposób użytkowania? Jaki jest optymalny sposób jej wykorzystania? Czy możemy osiągnąć wyższą cenę pokazując klientom alternatywne sposoby użytkowania? Dokonaj takiej analizy z nami, razem znajdziemy najlepsze rozwiązanie dla Twojej nieruchomości.

Poszukuję mieszkania i domu do wynajęcia w Warszawie.

Warszawski rynek nieruchomości znamy najlepiej. Poruszamy się na nim od 25 lat. Poszukujemy domów i mieszkań do wynajęcia zarówno dla klientów indywidualnych jak dla firm. Bezpieczny wynajem apartamentu lub domu na cele mieszkalne dla pracowników firm z agencją nieruchomości Locus.