Poszukujemy nieruchomości - LOCUS Biuro nieruchomości – Warszawa

Poszukujemy nieruchomości

22 kwietnia 2022

Dynamicznie zmieniająca się sytuacja zarówno w Polsce jak i w kontekście międzynarodowym powoduje, że uczestnicy rynku nieruchomości działają w warunkach sporej niepewności. Cześć decyzji zarówno podażowych jak i popytowych jest odkładana na późniejsze terminy. Obsługujemy jednak stale duże grono klientów zdecydowanych na zakup i wynajem nieruchomości. Poniżej kilka wybranych zleceń.

  1. Poszukujemy do wynajęcia kilku mieszkań ( nie tylko dla Ukraińców), dwa lub trzy pokoje, Śródmieście lub obrzeża centrum, cel mieszkalny ale umowa z firmą!
  2. Kupimy lub wynajmiemy lokal z przeznaczeniem gastronomicznym. Powierzchnia 60 -120 mkw. Konieczna zgoda na sprzedaż alkoholu.
  3. W imieniu prywatnej szkoły poszukujemy do wynajęcia dużego lokalu lub budynku z przeznaczeniem na szkołę podstawową. Preferowana dzielnica Dolny Mokotów. Powierzchnia od 500 mkw.
  4. Zakup inwestycyjny! Prywatny polski inwestor kupi wynajęte lokale handlowe. Oczekiwana stopa zwrotu na minimalnym poziomie 7 % przy aktualnym sposobie użytkowania.
  5. KUPIĘ biurowiec, kamienicę, budynek użyteczności publicznej w Warszawie. Nieruchomość o wartości od 10 do 60 mln złotych.

Powyższa lista to tylko część ostatnich zleceń. Bardziej szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce Poszukujemy Nieruchomości.