Poszukujemy nieruchomości !!! - poszukujemy nieruchomości LOCUS Biuro nieruchomości – Warszawa

Poszukujemy nieruchomości !!!

13 października 2020

Uruchomiliśmy nową funkcjonalność na stronie naszej agencji. W zakładce POSZUKUJEMY publikujemy informacje jakich nieruchomości poszukują nasi klienci.

Dotychczas na swoich stronach i na portalach tematycznych agencje nieruchomości publikowały ogłoszenia z ofertami nieruchomości do wynajęcia i do sprzedania. Klienci poszukujący musieli sami przeglądać i analizować dziesiątki ofert. Postanowiliśmy to zmienić. Aktualnie jeżeli szukasz nieruchomości to możesz o tym powiadomić na stronie naszej agencji.

Dla kogo funkcja poszukujemy nieruchomości może być przydatna? Wg naszych badań nie tylko dla osób zainteresowanych zakupem lub najmem. Korzystają z niej również właściciele nieruchomości. Po wpisaniu kilku podstawowych informacji o lokalizacji, wielkości, cenie i przeznaczeniu można natychmiast sprawdzić czy aktualnie obsługujemy klienta zainteresowanego podobną nieruchomością.

Jeżeli szukasz mieszkania, domu, lokalu lub działki nie wahaj się. Zgłoś się! Sprawdzimy czy mamy dla Ciebie odpowiednią nieruchomość. Dodatkowo ogłosimy, że poszukujemy w Twoim imieniu takiej nieruchomości.

Jesteś właścicielem nieruchomości którą chcesz sprzedać lub wynająć? Bez problemu sprawdzisz czy któryś z naszych klientów może być nią zainteresowany.

Sprawdź jak działa POSZUKUJEMY NIERUCHOMOŚCI