Wynajęte lokale na sprzedaż - Wynajęte lokale na sprzedaż Warszawa LOCUS Biuro nieruchomości – Warszawa

Wynajęte lokale na sprzedaż

29 października 2021

Wzrost inflacji powyżej 6 % i niepewność co do dalszej wartości pieniądza skłaniają do rozmyślań w jaki sposób ochronić wartość swojego kapitału. Spośród wielu alternatyw zawsze należy rozważyć możliwość inwestowania w nieruchomości. Tylko jak to zrobić nie dysponując odpowiednią wiedzą, czasem na szukanie nieruchomości do kupienia i późniejszej komercjalizacji.

Pozwalamy sobie przedstawić poniżej kilka gotowych rozwiązań w postaci bardziej lub mniej „bezobsługowych” inwestycji w wynajęte lokale handlowe, które nasza agencja nieruchomości pozyskała do sprzedaży w ostatnich dniach. Ofertę zakupu tych nieruchomości kierujemy zarówno do podmiotów dysponujących kapitałem kilkunastu lub nawet kilkudziesięciu milionów złotych jak i osób chcących zainwestować w jeden lokal. Większość prezentowanych lokali przynosi dochód odpowiadający stopie zwrotu na poziomie od 6,5 do 7,5 %.  

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Mokotów

                Na szczególna uwagę zasługuje pakiet siedmiu lokali handlowych zajmujących cały parter budynku apartamentowego zlokalizowanego na warszawskim Mokotowie, nieopodal stacji metra Wilanowska. Wszystkie lokale mają witryny, niezależne wejścia, a do dwóch lokali przynależą spore ogródki. Wszystkie lokale są wynajęte i generują stały dochód. Jest to oferta dla osób ceniących bezpieczeństwo inwestycji, co gwarantuje zróżnicowany charakter działalności najemców i okresy najmu o różnym terminie zakończenia.

Sprzedam pakiet lokali handlowych

Dla osób dysponujących trochę mniejszym budżetem na inwestycję polecamy wynajęty lokal położony na parterze budynku apartamentowego zlokalizowanego w tzw. Mordorze. SPRZEDAM lokal wynajęty na przedszkole. Przedszkole które jest najemcą tego lokalu właśnie przedłużyło umowę najmu na kolejne 5 lat. Mamy więc praktycznie do czynienia z „gotowcem inwestycyjnym” generującym stały dochód bez konieczności bieżącej obsługi przez najbliższych 5 lat.   

Sprzedam lokale Warszawa Mokotów

A dla osób które chcą poświęcić trochę czasu na komercjalizacje ( lub wynająć do tego naszą agencję nieruchomości) polecamy nieskomercjalizowane lokale w budynku zlokalizowanym blisko skrzyżowania ulicy Wołoskiej z Woronicza i siedziby Telewizji Polskiej. Lokale są w stanie deweloperskim i nadają się praktycznie na każdą działalność. Wprawdzie ta inwestycja wymaga trochę dodatkowej pracy ( w postaci znalezienia najemcy/najemców), ale cena zakupu ( poniżej 10 000 zł za 1 mkw) i późniejszy zwrot z inwestycji z nawiązką zrekompensuje nasz wysiłek.

Sprzedam wynajęte lokale Żoliborz, Bielany

                Podobną propozycje pakietowego zakupu wynajętych, skomercjalizowanych lokali handlowych możemy zaproponować na Żoliborzu. Jest to kilkanaście lokali z witrynami o zróżnicowanej wielkości. Ponownie zróżnicowana działalność najemców i niejednakowe okresy najmu minimalizują ryzyko inwestycji. Lokale przeznaczone na sprzedaż są wynajęte między innymi przez sieciowy sklep spożywczy, przychodnie lekarską i restaurację.

                W swojej ofercie dysponujemy również  pojedynczymi wynajętymi lokalami przeznaczonymi do sprzedaży. Bardzo ciekawy jest niewielki, blisko 66 metrowy lokal na Bielanach nieopodal metra Słodowiec. Perspektywiczna lokalizacja, przynosząca stały dochód. Lokal wynajęty na niszową, specjalistyczną działalność.  

Droższe w cenie zakupu bo już powyżej dwóch milionów złotych, ale tańsze jeżeli chodzi o cenę za 1 mkw są dwa lokale położone na parterze budynku biurowo-apartamentowego na warszawskim Żoliborzu blisko Placu Inwalidów. Są to lokale o trochę innym charakterze, bardziej biurowo-usługowe niż handlowe jak prezentowane wcześniej.

Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i sprawdzenia aktualnych ofert na stronie oraz do przesłania nam swojego zapotrzebowania. Ze względu na poufność danych NIE wszystkie obsługiwane oferty sprzedaży wynajętych nieruchomości komercyjnych są publikowane.

Pomoc na skróty

Sprzedam wynajęte lokale Warszawa do 1,5 mln zł

Sprzedam wynajęte lokale Warszawa do 5 mln zł

Sprzedam wynajęte lokale Warszawa do 10 mln zł

Sprzedam wynajęte lokale Warszawa powyżej 10 mln zł