Zgłoś do nas swoją nieruchomość - Warszawa nieruchomości LOCUS Biuro nieruchomości – Warszawa

Zgłoś do nas swoją nieruchomość

28 listopada 2020

Jeżeli dysponujesz nieruchomością w Warszawie i chcesz przeznaczyć ją do wynajęcia lub na sprzedaż zgłoś ja do naszej agencji. Stale poszukujemy nieruchomości. W trzecim tygodniu listopada otrzymaliśmy od klientów kolejne zlecenia wyszukania ciekawych nieruchomości.

Jeżeli masz do wynajęcia lokal o powierzchni ok. 300 mkw to obsługujemy klienta poszukującego takiej nieruchomości z przeznaczeniem na archiwum.

Jeżeli dysponujesz lokalem w Warszawie o powierzchni 500 – 800 mkw powierzchni nadającym się na show room z wyposażeniem wnętrz, to właśnie takiej nieruchomości do wynajęcia poszukujemy w imieniu firmy o ugruntowanej rynkowej pozycji. Ciekawy nowatorski koncept może na wiele lat zagościć w Twoim lokalu. Zgłoś ofertę.

Szukamy małego lokalu na salon kosmetyczno – fryzjerski. Masz lokal o powierzchni 30-60 mkw, zlokalizowany na parterze i nadający się na salon fryzjerski? Powiadom nas.  

Masz mieszkanie na sprzedaż w Warszawie? Jak każdego tygodnia nasza agencja nieruchomości pozyskała nowe zlecenia na poszukiwanie mieszkań do kupienia. Szukamy mieszkań w każdej dzielnicy Warszawy.