Słodowiec Park komercjalizowany przez Locus

Biura do wynajęcia Warszawa Bielany

Wynajem biur w nowym kameralnym biurowcu. Z dumą i radością informujemy, że nasza agencja nieruchomości została wybrana do poszukiwania najemcy na kameralny projekt biurowy zlokalizowany blisko stacji metra Słodowiec.

Projekt uzyskał pozwolenie na budowę, które już się uprawomocniło. Zaplanowany termin zasiedlenia przez najemcę to przełom II i III Q 2021 roku.

Wynejem biur Warszawa Bielany

Biurowiec Słodowiec Park oferuje 1526 mkw powierzchni użytkowej do wynajęcia. Powierzchnia biurowa do wynajęcia zajmuje parter i dwa piętra. Komunikację pionowa zapewnia winda.

W garażu podziemnym jest 20 miejsc garażowych w tym jedno dla niepełnosprawnych. Dodatkowo przed budynkiem wzdłuż ulicy jest sporo ogólnodostępnych miejsc do parkowania.

Biura do wynajęcia będą wykończone pod klucz w proporcji 30/70, z zachowaniem wymogów stawianych standardom biurowców klasy A. Klimatyzacja, recepcja, otwierane okna, wykładziny i wszystkie możliwe udogodnienia zgodne z oczekiwaniami najemcy.

Wierzymy, że biura do wynajęcia Warszawa Bielany w tym standardzie i w kameralnym budynku spotkają się z dużym zainteresowaniem firm ceniących klimat, dobrą komunikację i jakość. Oferta skierowana jest do podmiotów które chcą samodzielnie użytkować cały biurowiec.

Słodowiec Park biura do wynajęcia Bielany
Słodowiec Park biura do wynajęcia Bielany
Słodowiec Park biura do wynajęcia Bielany
Słodowiec Park biura do wynajęcia Bielany

Formularz Kontaktowy

Umów się z nami na spotkanie

Administratorem danych osobowych jest LOCUS s.c. z siedzibą przy Plac Trzech Krzyży 3, 00-535 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres [email protected]czytaj więcej