Nieruchomości Inwestycyjne w Warszawie - LOCUS Biuro nieruchomości – Warszawa

Nieruchomości Inwestycyjne w Warszawie

Nieruchomości inwestycyjne, to takie, które traktujemy jako źródło przychodów z czynszów najmu lub takie, które utrzymujemy w posiadaniu licząc, że ich wartość wzrośnie. Precyzyjna definicja nieruchomości inwestycyjnych zawarta jest w Międzynarodowym Standardzie Rachunkowości 40. Istotą tego rodzaju nieruchomości jest to, aby nie była ona wykorzystywana przez właściciela do swoich celów np. do produkcji, świadczenia usług czy we własnych celach administracyjnych lub mieszkalnych.

MSR 40 wymienia grunty, budynki lub części budynków i nie rozróżnia w jakich celach takie nieruchomości mogą być wykorzystywane. Możemy więc mówić o gruntach, które wydzierżawiliśmy i przynoszą one stały dochód lub takich, które czekają na wzrost wartości. Lokalach użytkowych, biurach magazynach i budynkach, które wynajęliśmy i przynoszą one dochód z tytułu najmu. Wreszcie o mieszkaniach, które wynajmujemy również czerpiąc dochód z najmu.

Jeżeli poszukujesz nieruchomości inwestycyjnej w Warszawie to w świetle powyższych rozważań nie jest istotne z którego segmentu rynku ją kupisz. Może to być lokal użytkowy ( sklep, biuro, magazyn) który będziesz wynajmować za określony czynsz, działka lub mieszkanie. Dlatego praktycznie wszystkie nieruchomości, które znajdziesz w naszej agencji możemy traktować jako potencjalnie inwestycyjne. 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą już wynajętych i przynoszących dochód lokali i budynków oraz takich nieruchomości, które po komercjalizacji będą taki dochód przynosić. Zachęcam również do przeczytania artykułu dlaczego moim ulubionym segmentem rynku dla inwestycji w nieruchomości są mieszkania pod wynajem.

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania: