Podnajem powierzchni biurowych w Warszawie - Taniej niż myślisz LOCUS Biuro nieruchomości – Warszawa

Podnajem powierzchni biurowych w Warszawie

10 czerwca 2020

Podnajem powierzchni biurowych w Warszawie

Pandemia Covid-19 stała się przyczyną wyludnienia stołecznych biurowców. Wprawdzie pojawia się coraz więcej głosów mówiących o powrocie do normalności, ale sporo firm i pracowników dostosowuje się do nowej rzeczywistości. A ta pokazuje, że powierzchnie biurowe z okresu ”przedpandemicznego” są dla wielu firm po prostu za duże.

Zatem pojawia się pytanie w sensowny sposób je zagospodarować. Czy negocjować z właścicielem biurowca zwolnienie części zajmowanej powierzchni, co może być niemożliwe ze względu na terminowe umowy lub bardzo kosztowne. A może starać się o obniżkę czynszu, co też nie spotka się z przychylnością wynajmującego. Wydaje się, że najlepszy sposobem na ograniczenie strat jest znalezienie podnajemcy powierzchni.

Korzyści z takiego rozwiązanie mają wszystkie zaangażowane w ten proces strony. Najemca ogranicza straty wynikłe z płacenia czynszu za niewykorzystaną powierzchnię, ale dodatkowe może regulować okres najmu na jaki chce się pozbyć nadmiarowego biura. Podnajemca może znaleźć biuro dotychczas dla niego nieosiągalne ze względu na wielkość, wysokość czynszu lub wymagany wieloletni okres najmu. Właściciel budynku, który nie musi negocjować nowych warunków.

Wyposażone biuro do podnajmu

O pomoc w poszukiwanie podnajemcy możemy poprosić właściciela biurowca i profesjonalne agencje nieruchomości zajmujące się rynkiem nieruchomości komercyjnych w Warszawie. W przypadku naszego biura nieruchomości w naszym portfolio znajduje się obecnie kilkadziesiąt ofert biur w Warszawie przeznaczonych do podnajmu.

Znajdują się one zarówno w nowoczesnych biurowcach, jak np. pięknie urządzone biuro w budynku SPARK na warszawskiej Woli lub również całkowicie urządzone biuro w niebagatelnym Warsaw Spire jak i w pięknie odrestaurowanych przestrzeniach biurowca Plac Małachowskiego.

Jeżeli jesteś zainteresowany podnajmem biura w prestiżowej lokalizacji w Warszawie to nasze biuro nieruchomości zaprasza do kontaktu.

Jeżeli masz biuro do podnajmu skontaktuj się z nami, najemcy czekają. Pamiętaj podnajem powierzchni biurowych może być korzystnym rozwiązaniem.