Wyjątkowy dom w portfolio agencji nieruchomości Locus - LOCUS Biuro nieruchomości – Warszawa

Wyjątkowy dom w portfolio agencji nieruchomości Locus

4 marca 2024

Na naszej stronie opisywaliśmy już ofertę kupna domu w jednej z podwarszawskich miejscowości. To jednak nie jedyna nieruchomość tego typu, którą ma w swoim portfolio agencja nieruchomości Locus. Przedstawiamy wyjątkowy dom, który z całą pewnością zasługuje na bliższe poznanie.

Dom w Aninie, fot. mat. locus.pl
Dom w Aninie, fot. mat. locus.pl
Dom w Aninie, fot. mat. locus.pl
fot. mat. locus.pl

Dom, o którym wspominamy, mieści się w Aninie, który dziś leży w granicach m.st. Warszawy, w obrębie dzielnicy Wawer. Nieruchomość znajduje się zatem w stosunkowo niedużej odległości od centrum stolicy i wszystkich jej najważniejszych punktów. To zaś jest istotną informacją dla tych, muszących dojeżdżać na co dzień w okolice Śródmieścia. Pogodzenie opcji zamieszkania w wolnostojącym domu, z dala od warszawskiego zgiełku z możliwością utrzymania pracy w centrum stolicy jest naprawdę dużym atutem prezentowanej oferty.

Sama kwestia skomunikowania nie jest jednak jedynym plusem tej lokalizacji. Ten wyjątkowy dom jest bowiem położony w bezpośredniej okolicy Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, na który składa się ponad 10 000 ha pięknych, sosnowych lasów. To zatem prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników przyrody! Oprócz walorów przyrodniczych, istotnym udogodnieniem jest również rozwinięta infrastruktura w okolicy. I tak w najbliższym sąsiedztwie domu znajduje się basen czy lodowisko, a także szkoły i prywatne przedszkole. Niedaleko mieści się również przystanek autobusowy, dzięki któremu samochód nie musi być jedynym środkiem transportu do poruszania się po okolicy, jak i po reszcie Warszawie.

Całkowity metraż domu wynosi 330 m.kw., ulokowanych na działce o łącznej powierzchni 1000 m.kw. Teren posesji charakteryzuje się dobrze utrzymaną, zadbaną zielenią oraz zbudowanym…domkiem na drzewie! To coś, co z całą pewnością nada wyjątkowości domu w oczach dzieci. Do ogrodu zaś wychodzi się przez przytulną oranżerię, której wygląd może zaspokoić nawet najbardziej wygórowane potrzeby estetyczne.

Działka z domkiem na drzewie, fot. mat. locus.pl
Działka z domkiem na drzewie, fot. mat. locus.pl
Oranżeria, fot. mat. locus.pl
Oranżeria, fot. mat. locus.pl

Dom składa się z 3 kondygnacji. Parter zajmuje 120 m.kw. i znajduje się w nim salon, hol, jadalnia, kuchnia oraz wspomniana oranżeria. Pierwsze piętro to zaś poziom przeznaczony na 4 pokoje oraz 2 łazienki wraz z garderobą, pralnią oraz tarasem. Drugie i ostatnie piętro jest najmniejszą powierzchniową kondygnacją domu (70 m.kw.), mieści się na nim duży taras oraz studio. Nieruchomość posiada ponadto piwnicę o metrażu 40 m.kw. oraz garaż przeznaczony dla 3 samochodów.

Salon, fot. mat. locus.pl
Salon, fot. mat. locus.pl

Ten wyjątkowy dom dostosowany jest do potrzeb lokatorskich 4-5 osobowych rodzin. Co więcej – projekt nieruchomości zakłada również możliwość bezproblemowego zakwaterowania dodatkowej osoby (np. pomocy domowej) w oddzielnej części domu. Posiada ona ponadto własną łazienkę oraz wejście, co gwarantuje wszystkim domownikom zachowanie prywatności.

Więcej informacji oraz szczegółów dotyczących tej nieruchomości, wraz z warunkami i ofertą najmu domu, znajdują się TUTAJ.